SAMSUNG Wireless keyboard VG-KBD1000

3.999,00 ден.   Спореди

SAMSUNG Wireless keyboard VG-KBD1000


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 3.999,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


SAMSUNG Wireless keyboard VG-KBD1000

Тип на кабел Wireless RF
Интерфејс USB
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка