Samsung WF8508nmw-8. Masina za alista, Vrtezi 800/min,V/S/D 85x60x45, Potrosuvacka 48 L Voda , Potrosuvacka Struja 0,2 Kw h , Kapacitet 5 KG

14.990,00 ден.   Спореди

Шифра 64143 - Samsung WF8508nmw-8. Masina za alista, Vrtezi 800/min,V/S/D 85x60x45, Potrosuvacka 48 L Voda , Potrosuvacka Struja 0,2 Kw h , Kapacitet 5 KG


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 14.990,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Шифра 64143 - Samsung WF8508nmw-8. Masina za alista, Vrtezi 800/min,V/S/D 85x60x45, Potrosuvacka 48 L Voda , Potrosuvacka Struja 0,2 Kw h , Kapacitet 5 KG

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка