SAMSUNG WF80F5E0W2W/LE

SAMSUNG WF80F5E0W2W/LE

24.499,00 ден.   Спореди

Машина за перење Полнење:фронтално Боја бела/врата кристално бела Енергетска класа:А+++ Капацитет:8 kg Вртежи:1200 врт/min. Програми:12 Eco bubble технологија Керамички грејач Дијамантски барабан Елек...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Римеко http://www.rimeko.com.mk   Детали 24.499,00 ден.

пред 4 години

Сет http://www.set.com.mk   Детали 27.999,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Машина за перење Полнење:фронтално Боја бела/врата кристално бела Енергетска класа:А+++ Капацитет:8 kg Вртежи:1200 врт/min. Програми:12 Eco bubble технологија Керамички грејач Дијамантски барабан Електронска контрола Dot- LED дисплеј со приказ на време Одложен старт Регулација на центрифуга Регулација на температура Fuzzy Logic контрола Дисплеј заклучување за деца Меморирање на последен вклучен програм Контрола од прегревање Контрола за голема количина на пена Контрола на напон Филтер со самочистење Потрошувачка на вода-годишно: 10500 L Потрошувачка на енергија-годишно: 195 kWh Ниво на бучава: 61/79 dB Димензии:85x60x55 cm

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи