SAMSUNG WF1802WFVS/YLE

SAMSUNG WF1802WFVS/YLE

25.990,00 ден.   Спореди

SAMSUNG WF1802WFVS/YLE, Машина за перење алишта, Бела боја, Сребрена врата, 1200 вртежи/мин, Керамички грејач кој не фаќа бигор, Дијамантски Барабан на кој не се закачуваат алиштата при перење, 8 кг з...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 25.990,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


SAMSUNG WF1802WFVS/YLE, Машина за перење алишта, Бела боја, Сребрена врата, 1200 вртежи/мин, Керамички грејач кој не фаќа бигор, Дијамантски Барабан на кој не се закачуваат алиштата при перење, 8 кг запремнина на барабанот, Slim, LED Дисплеј, Bubble - ситем на перење со воздушни меури, Лесно пеглање на алиштата, А++ енергетска класа, 15 прогами за перење, одложено перење, Child Lock заштита за деца, Димензии 600 x 450 x 850 mm

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка