SAMSUNG WF 70F5E5U4/LE

SAMSUNG WF 70F5E5U4/LE

32.140,00 ден.   Спореди

Машина за перење Полнење:фронтално Боја инокс/врата хром Енергетска класа:А+++ Капацитет: 7 kg Вртежи:1400 врт/min. Програми:14 Eco bubble технологија Керамички грејач Дијамантски барабан Дигитален ин...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Римеко http://www.rimeko.com.mk   Детали 32.140,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Машина за перење Полнење:фронтално Боја инокс/врата хром Енергетска класа:А+++ Капацитет: 7 kg Вртежи:1400 врт/min. Програми:14 Eco bubble технологија Керамички грејач Дијамантски барабан Дигитален инвертер мотор Електронска контрола G- LED дисплеј со приказ на време Одложен старт Регулација на центрифуга Регулација на температура Fuzzy Logic контрола Smart Check Меморирање на последен вклучен програм Екран за заклучување на вратата Дисплеј заклучување за деца Контрола на напон Контрола од прегревање Контрола за голема количина на пена Филтер со самочистење Потрошувачка на вода-годишно: 9400 L Потрошувачка на енергија-годишно:122 kWh Ниво на бучава: 54/74 dB Димензии:85x60x55 cm

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи