SAMSUNG WF 70F5E0W2W/LE

SAMSUNG WF 70F5E0W2W/LE

21.630,00 ден.   Спореди

Машина за перење Eco bubble технологија Полнење:фронтално Енергетска класа:А+++ Капацитет:7 kg Вртежи:1200 врт/min. Програми:12 Електронска контрола LED дисплеј со приказ на време Одложен старт 1-19 h...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Римеко http://www.rimeko.com.mk   Детали 21.630,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Машина за перење Eco bubble технологија Полнење:фронтално Енергетска класа:А+++ Капацитет:7 kg Вртежи:1200 врт/min. Програми:12 Електронска контрола LED дисплеј со приказ на време Одложен старт 1-19 h Регулација на центрифуга Регулација на температура Керамички грејач Дијамантски барабан Smart Check Потрошувачка на вода-годишно:9400L Потрошувачка на енергија-годишно:173 kWh Ниво на бучава:61/79 dB Димензии:85x60x55 cm

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи