SAMSUNG WF-60F4E0N2W

20.999,00 ден.   Спореди

МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА А+ КАПАЦИТЕТ НА ПЕРЕЊЕ 6КГ 1200 ВРТЕЖИ НА ЦЕНТРИФУГА DIAMOND DRUM STRENGTH CERAMIC OVERVOLTAGE CONTROL ПРОГРАМИ(COTTON,SYNTHETIC,JEANS,QUICK WASH 15) CHILD SAFETY ДИМ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 20.999,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА А+ КАПАЦИТЕТ НА ПЕРЕЊЕ 6КГ 1200 ВРТЕЖИ НА ЦЕНТРИФУГА DIAMOND DRUM STRENGTH CERAMIC OVERVOLTAGE CONTROL ПРОГРАМИ(COTTON,SYNTHETIC,JEANS,QUICK WASH 15) CHILD SAFETY ДИМЕНЗИИ В/Ш/Д 85/60/40 Стандардна гаранција 24 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка