SAMSUNG VCU4040S3G

SAMSUNG VCU4040S3G

4.999,00 ден.   Спореди

SAMSUNG VCU4040S3G, Рачна Правосмукалка, Плава боја, Моќност на моторот 1800 W, Вмукувачка моќ 370 W, ниво на бучност 83db, Собирање на прашина во кеса, Капацитет на садот за прашина 3.0л, Контрола On...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 4.999,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


SAMSUNG VCU4040S3G, Рачна Правосмукалка, Плава боја, Моќност на моторот 1800 W, Вмукувачка моќ 370 W, ниво на бучност 83db, Собирање на прашина во кеса, Капацитет на садот за прашина 3.0л, Контрола On/Off, 6 степени на моќност, HEPA Филтер на издув, Pena филтер на мотор, Метална телескопска цевка, Четка 2-Step (NB-250), додатоци за ќошина и пајажина, Витливо црево 360, Автоматско повлекување на кабелот, Радиус на движење 9,2м

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка