SAMSUNG VCU3350S3B/BOL

SAMSUNG VCU3350S3B/BOL

3.499,00 ден.   Спореди

SAMSUNG VCU3350S3B/BOL, Рачна Правосмукалка, Ројал плава боја, Моќност на моторот 1800 W, Вмукувачка моќ 140 W, ниво на бучност 90db, Собирање на прашина без кеса во сад Twin Chamber, Капацитет на сад...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 3.499,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


SAMSUNG VCU3350S3B/BOL, Рачна Правосмукалка, Ројал плава боја, Моќност на моторот 1800 W, Вмукувачка моќ 140 W, ниво на бучност 90db, Собирање на прашина без кеса во сад Twin Chamber, Капацитет на садот за прашина 3.5л, Контрола On/Off, 6 степени на моќност, Микро Филтер на издув, Pena филтер на мотор, Четка 343 mm, додатна четка mini turbo, додатоци за ќошина и пајажина и намештај, Автоматско повлекување на кабелот, Радиус на движење 9,5м

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка