SAMSUNG VCC61B0H3K/BOL

SAMSUNG VCC61B0H3K/BOL

7.999,00 ден.   Спореди

SAMSUNG VCC61B0H3K/BOL, Правосмукалка, Светлуцаво црна боја, Моќност на моторот 2400 W, Вмукувачка моќ 400 W, ниво на бучност 76db, Собирање на прашина во кеса, Капацитет на садот за прашина 3.0л, Кон...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 7.999,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


SAMSUNG VCC61B0H3K/BOL, Правосмукалка, Светлуцаво црна боја, Моќност на моторот 2400 W, Вмукувачка моќ 400 W, ниво на бучност 76db, Собирање на прашина во кеса, Капацитет на садот за прашина 3.0л, Контрола I/R, 7 степени на моќност, HEPA 13 Филтер на издув, Микро филтер на мотор, INOX Телескопска цевка, Четка Silencio Plus(NB-730), додатоци за ќошина и пајажина и намештај, Витливо црево 360, Автоматско повлекување на кабелот, Радиус на движење 10,5м

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка