SAMSUNG VCC6171V3R/BOL

SAMSUNG VCC6171V3R/BOL

6.920,00 ден.   Спореди

Правосмукалка Црвена боја Моќност на моторот 400 W Ниво на бучавост 74 dB Собирање на отпад во кеса Капацитет на кесата за отпад 3л Хепа филтер на издув Микро филтер пред мотор Дводелна челична цевка ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Римеко http://www.rimeko.com.mk   Детали 6.920,00 ден.

пред 4 години

Сет http://www.set.com.mk   Детали 7.599,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Правосмукалка Црвена боја Моќност на моторот 400 W Ниво на бучавост 74 dB Собирање на отпад во кеса Капацитет на кесата за отпад 3л Хепа филтер на издув Микро филтер пред мотор Дводелна челична цевка 2-Step четка (NB 730) Додатоци за ќош и пајажина Автоматско вовлекување на кабелот Радиус на работа 10,5 м Должина на кабел 7 м Силиконски тркала

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи