SAMSUNG VCC6170V31/BOL

SAMSUNG VCC6170V31/BOL

6.999,00 ден.   Спореди

Правосмукалка Зелена боја Моќност на моторот 2000 W Моќ на вшмукување 400 W Ниво на бучавост 74 dB Собирање на отпад во кеса Капацитет на кесата за отпад 3л Контрола Body Var. 7 степени на јачина Хепа...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 6.999,00 ден.

пред 8 години

Римеко http://www.rimeko.com.mk   Детали 7.050,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Правосмукалка Зелена боја Моќност на моторот 2000 W Моќ на вшмукување 400 W Ниво на бучавост 74 dB Собирање на отпад во кеса Капацитет на кесата за отпад 3л Контрола Body Var. 7 степени на јачина Хепа филтер на издув Микро филтер пред мотор Инокс телескопска цевка 2-Step четка (NB 730) Додатоци за ќош и пајажина Автоматско вовлекување на кабелот Ротирачко црево за 360 степени Радиус на работа 10,5 м

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи