SAMSUNG VCC4550V3B/BOL

SAMSUNG VCC4550V3B/BOL

4.560,00 ден.   Спореди

Правосмукалка Сина боја Моќност на моторот 1800 W Моќ на усисавање 360 W Ниво на бучавост 83 dB Собирање на отпад без кеса во сад со двојна комора Капацитет на садот за отпад 1,3 л Контрола Body var. ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Римеко http://www.rimeko.com.mk   Детали 4.560,00 ден.

пред 6 години

Сет http://www.set.com.mk   Детали 4.899,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Правосмукалка Сина боја Моќност на моторот 1800 W Моќ на усисавање 360 W Ниво на бучавост 83 dB Собирање на отпад без кеса во сад со двојна комора Капацитет на садот за отпад 1,3 л Контрола Body var. 6 степени на јачина Микро филтер на издув Pena филтер на мотор Телескопска цевка -инокс 2-Step четка Додатоци за ќош и пајажина Автоматско вовлекување на кабелот Радиус на работа 9 м Должина на кабел 6м

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи