SAMSUNG VCC4470S3G/BOL

SAMSUNG VCC4470S3G/BOL

5.490,00 ден.   Спореди

Правосмукалка Жолта боја Моќност на моторот 2000 W Моќ на вшмукување 370 W Ниво на бучавост 84 dB Собирање на отпад во сад со двојна комора Капацитет на садот за отпад 1,3л Хепа филтер на издув Инокс ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Римеко http://www.rimeko.com.mk   Детали 5.490,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Правосмукалка Жолта боја Моќност на моторот 2000 W Моќ на вшмукување 370 W Ниво на бучавост 84 dB Собирање на отпад во сад со двојна комора Капацитет на садот за отпад 1,3л Хепа филтер на издув Инокс телескопска цевка 2-Step четка Додатоци за ќош и пајажина Автоматско вовлекување на кабелот Радиус на работа 9,2 м

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка