SAMSUNG VCC4320S31/BOL

SAMSUNG VCC4320S31/BOL

3.999,00 ден.   Спореди

Правосмукалка Небесно сина боја Моќност на моторот 1600 W Моќ на усисавање 350 W Ниво на бучавост 82 dB Собирање на отпад без кеса во сад со двојна комора Капацитет на садот за отпад 1,3 л Контрола on...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 3.999,00 ден.

пред 6 години

Римеко http://www.rimeko.com.mk   Детали 4.050,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Правосмукалка Небесно сина боја Моќност на моторот 1600 W Моќ на усисавање 350 W Ниво на бучавост 82 dB Собирање на отпад без кеса во сад со двојна комора Капацитет на садот за отпад 1,3 л Контрола on/off 6 степени на јачина Микро филтер на издув Pena филтер на мотор Телескопска цевка -инокс 2-Step четка Додатоци за ќош и пајажина Автоматско вовлекување на кабелот Радиус на работа 9 м Должина на кабел 6м

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи