SAMSUNG VCC4135S37/BOL

SAMSUNG VCC4135S37/BOL

3.699,00 ден.   Спореди

SAMSUNG VCC4135S37/BOL, Правосмукалка, Црвена боја, Моќност на моторот 1600 W, Вмукувачка моќ 320 W, ниво на бучност 83db, Собирање на прашина во кеса, Капацитет на садот за прашина 3.0л, Контрола On/...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 3.699,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


SAMSUNG VCC4135S37/BOL, Правосмукалка, Црвена боја, Моќност на моторот 1600 W, Вмукувачка моќ 320 W, ниво на бучност 83db, Собирање на прашина во кеса, Капацитет на садот за прашина 3.0л, Контрола On/Off, 6 степени на моќност, Cyclone Фитер, Микро Филтер на издув, Pena филтер на мотор, Дводелна челична цевка, Четка 2-Step (NB-250), додатоци за ќошина и пајажина, Витливо црево 360, Автоматско повлекување на кабелот, Радиус на движење 9,2м

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка