SAMSUNG VC24AVNJGNC/OL

SAMSUNG VC24AVNJGNC/OL

9.299,00 ден.   Спореди

SAMSUNG VC24AVNJGNC/OL, Правосмукалка, Моќност на моторот 2400 W, Вмукувачка моќ 440 W, ниво на бучност 75db, Собирање на прашина во кеса, Капацитет на кесата за прашина 3л, Контрола на рачката на пра...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 9.299,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


SAMSUNG VC24AVNJGNC/OL, Правосмукалка, Моќност на моторот 2400 W, Вмукувачка моќ 440 W, ниво на бучност 75db, Собирање на прашина во кеса, Капацитет на кесата за прашина 3л, Контрола на рачката на правосмукалката (инфрацрвена), HEPA 13 Филтер на издув, INOX Телескопска цевка, додатоци за ќошиња и пајажина, Автоматско повлекување на кабелот, Радиус на движење 10,5м

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка