SAMSUNG VC20AHNDC6B/OL

SAMSUNG VC20AHNDC6B/OL

7.519,00 ден.   Спореди

SAMSUNG VC20AHNDC6B/OL, Правосмукалка, Црвена боја, Моќност на моторот 2000 W, Вмукувачка моќ 370 W, ниво на бучност 83db, Собирање на прашина без кеса во сад со дупла комора, Капацитет на садот за пр...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 7.519,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


SAMSUNG VC20AHNDC6B/OL, Правосмукалка, Црвена боја, Моќност на моторот 2000 W, Вмукувачка моќ 370 W, ниво на бучност 83db, Собирање на прашина без кеса во сад со дупла комора, Капацитет на садот за прашина 2л, Контрола на рачката на правосмукалката (инфрацрвена), HEPA 11 Филтер на издув, Pena филтер на мотор, INOX Телескопска цевка, Четка 2-Step , додатоци за ќошина и пајажина, Автоматско повлекување на кабелот, Радиус на движење 9,2м

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка