SAMSUNG VC07F60YKXC/GE

SAMSUNG VC07F60YKXC/GE

16.380,00 ден.   Спореди

Правосмукалка Сребрена боја Моќност на моторот 700 W Моќ на вшмукување 230 W Ниво на бучавост 74 dB Собирање на отпад во хигиенска кеса за микро прашина Капацитет на кесата за отпад 3,5л Контола на ра...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Римеко http://www.rimeko.com.mk   Детали 16.380,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Правосмукалка Сребрена боја Моќност на моторот 700 W Моќ на вшмукување 230 W Ниво на бучавост 74 dB Собирање на отпад во хигиенска кеса за микро прашина Капацитет на кесата за отпад 3,5л Контола на рачка Хепа филтер на издув Микро филтер пред мотор Инокс телескопска цевка Eco папуча за теписи Папуча за тврди подови UV четка Заштитник за мебел Автоматско вовлекување на кабелот Радиус на работа 10 м Должина на кабел 7м Силиконски тркала

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи