SAMSUNG UE-48J5202AKXXH

SAMSUNG UE-48J5202AKXXH

32.999,00 ден.   Спореди

48 "(122 СМ) FULL HD SMART LED TV РЕЗОЛУЦИЈА 1.920 X 1.080 PQI 200 200HZ CMR WIFI ВГРАДЕН ТЈУНЕР DVB-T/C КОНЕКЦИЈА-2 X HDMI,1 X USB,1 X SCART,1 X COMPONENT IN (Y/PB/PR) Стандардна гаранција 24 месеци


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 32.999,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


48 "(122 СМ) FULL HD SMART LED TV РЕЗОЛУЦИЈА 1.920 X 1.080 PQI 200 200HZ CMR WIFI ВГРАДЕН ТЈУНЕР DVB-T/C КОНЕКЦИЈА-2 X HDMI,1 X USB,1 X SCART,1 X COMPONENT IN (Y/PB/PR) Стандардна гаранција 24 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка