SAMSUNG UE-40JU6400

SAMSUNG UE-40JU6400

37.999,00 ден.   Спореди

40 "(102 СМ) UHD LED ТЕЛЕВИЗОРИ ULTRA HD - РЕЗОЛУЦИЈА 3840 X 2160 MICRO DIMMING PRO, MEGA CONTRAST, PQI: 900, QUAD-CORE ПРОЦЕСОР SMART TV: TIZEN UI, WEB BROWSER, ПОДГОТВЕНОСТ ЗА SKYPE, APPS, INTERNET ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 37.999,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


40 "(102 СМ) UHD LED ТЕЛЕВИЗОРИ ULTRA HD - РЕЗОЛУЦИЈА 3840 X 2160 MICRO DIMMING PRO, MEGA CONTRAST, PQI: 900, QUAD-CORE ПРОЦЕСОР SMART TV: TIZEN UI, WEB BROWSER, ПОДГОТВЕНОСТ ЗА SKYPE, APPS, INTERNET TV, DLNA, WI-FI DIRECT DOLBY DIGITAL PLUS, DTS STUDIO SOUND, DTS PREMIUM SOUND 5.1, 20W RMS ВЛЕЗОВИ 4XHDMI, 3XUSB, COMPONENT, COMPOSITE, LAN, CI SLOT, DIGITAL AUDIO OUT ТЈУНЕРИ (DVB-T / C - MPEG4) Стандардна гаранција 24 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка