SAMSUNG UE-40J6300

SAMSUNG UE-40J6300

36.999,00 ден.   Спореди

40"(102СМ) FULL HD LED ТЕЛЕВИЗОР ЗАОБЛЕН ДИСПЛЕЈ FULL HD - РЕЗОЛУЦИЈА 1920 X 1080Р PQI 800 HZ ПРОЦЕСОР : QUAD CORE MICRO DIMMING PRO,MEGA CONTRAST SMART TV:TIZEN UI,WEB BROWSER,SKYPE READY,APPS,INTERN...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 36.999,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


40"(102СМ) FULL HD LED ТЕЛЕВИЗОР ЗАОБЛЕН ДИСПЛЕЈ FULL HD - РЕЗОЛУЦИЈА 1920 X 1080Р PQI 800 HZ ПРОЦЕСОР : QUAD CORE MICRO DIMMING PRO,MEGA CONTRAST SMART TV:TIZEN UI,WEB BROWSER,SKYPE READY,APPS,INTERNET TV WI-FI DIRECT,DLNA,MULTIROOM LINK,SAMSUNG SMART VIEW GAME MODE, PIP, MHL, ANYNET+, E-MANUAL DOLBY DIGITAL PLUS,DTS PREMIUM SOUND 5.1,20W RMS,HD AUDIO USB MEДИА ПЛЕЕР (СЛИКИ,МУЗИКА,ВИДЕО) PVR - СНИМАЊЕ НА USB HDD,ОД DVB DVB-T2/C MPEG4 ANYNET+ 4XHDMI 2.0 (ARC),3XUSB,COMPONENT,COMPOSITE,LAN,CI SLOT,DIGITAL AUDIO OUT Стандардна гаранција 24 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка