SAMSUNG UE-40J5202AKXXH

SAMSUNG UE-40J5202AKXXH

26.999,00 ден.   Спореди

40"(102CM)FULL HD SMART LED TV РЕЗОЛУЦИЈА:1920X1080 200HZ PQI PICTURE QUALITY INDEX HYPERREAL ENGINE MEGA CONTRAST,WIDE COLOR ENHANCER PLUS DOLBY DIGITAL PLUS,DTS PREMIUM SOUND 5.1, SAMSUNG SMART VIEW...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 26.999,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


40"(102CM)FULL HD SMART LED TV РЕЗОЛУЦИЈА:1920X1080 200HZ PQI PICTURE QUALITY INDEX HYPERREAL ENGINE MEGA CONTRAST,WIDE COLOR ENHANCER PLUS DOLBY DIGITAL PLUS,DTS PREMIUM SOUND 5.1, SAMSUNG SMART VIEW КОНЕКЦИЈА 2XHDMI,1XUSB ТЈУНЕР DVB-T/C ВГРАДЕН WI-FI Стандардна гаранција 24 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка