SAMSUNG UE-40H6500

33.999,00 ден.   Спореди

40"(102СМ) 3D SMART LED ТЕЛЕВИЗОР РЕЗОЛУЦИЈА - FULL HD 1920 X 1080 ГЛАСОВНИ КОМАНДИ ПРОЦЕСОР - QUAD CORE 2D - 3D КОНВЕРТОР CLEAR MOTION RATE – 400 DOLBY MS10,2X10W,3D SOUND,DTS PREMIUM SOUND 5.1 SMART...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 33.999,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


40"(102СМ) 3D SMART LED ТЕЛЕВИЗОР РЕЗОЛУЦИЈА - FULL HD 1920 X 1080 ГЛАСОВНИ КОМАНДИ ПРОЦЕСОР - QUAD CORE 2D - 3D КОНВЕРТОР CLEAR MOTION RATE – 400 DOLBY MS10,2X10W,3D SOUND,DTS PREMIUM SOUND 5.1 SMART TV (SMART HUB,APPS,ON TV,MOVIES&TV SHOWS,GAME,SKYPE,SOCIAL TV,WEB BROWSER) WI-FI DIRECT FOOTBALL MODE ПОДРШКА НА SMART ТЕЛЕФОН ЗА УПРАВУВАЊЕ DVB-T/C - MPEG4 TWIN TUNERS USB МЕДИА ПЛЕЕР (СЛИКИ,МУЗИКА,ВИДЕО) PVR (ЗАПИС ПРЕКУ USB HDD ,ОД DVB) ALLSHARE CONTENT/SCREEN,SMART VIEW,SCREEN MIRRORING 4XHDMI;3XUSB;1XSCART;1XCOMPONENT,1XCOMPOSITE,1XLAN,1XCI+,DIGITAL AUDIO OUT ВО КОМПЛЕТ:SMART ДАЛЕЧИНСКО/2КОМ.-3D ОЧИЛА-SSG-5100(АКТИВНИ) Стандардна гаранција 24 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка