SAMSUNG UE-32J4500

SAMSUNG UE-32J4500

17.999,00 ден.   Спореди

LED ТЕЛЕВИЗОР ГОЛЕМИНА НА ЕКРАН:32"(81 CM ДИЈАГОНАЛА) HD READY, РЕЗОЛУЦИЈА: 1366 X768 P, PQI 100 HZ ТЈУНЕРИ DVB-T / DVB-C SMART TV, TIEZEN SMART HUB 2015, WI-FI: ВГРАДЕН DOLBY DIGITAL PLUS, ДТС, 10W R...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 17.999,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


LED ТЕЛЕВИЗОР ГОЛЕМИНА НА ЕКРАН:32"(81 CM ДИЈАГОНАЛА) HD READY, РЕЗОЛУЦИЈА: 1366 X768 P, PQI 100 HZ ТЈУНЕРИ DVB-T / DVB-C SMART TV, TIEZEN SMART HUB 2015, WI-FI: ВГРАДЕН DOLBY DIGITAL PLUS, ДТС, 10W RMS, HD АУДИО ДИМЕНЗИИ (Ш / В / Д): 721 * 471 * 127 MM ТЕЖИНА: 5,1 КГ ЕНЕРГЕТСКА ЕФИКАСНОСТ: А Стандардна гаранција 24 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка