SAMSUNG SPM-9000

1.099,00 ден.   Спореди

PLEOMAX LASER MOUSE (1600DPI)
5 КОПЧИЊА + СКРОЛ
БРЗИНА 28ИНЧА/СЕК.
USB , PS2 ИНТЕРФЕЈС


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 1.099,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


PLEOMAX LASER MOUSE (1600DPI)
5 КОПЧИЊА + СКРОЛ
БРЗИНА 28ИНЧА/СЕК.
USB , PS2 ИНТЕРФЕЈС

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка