Samsung SNP-3120V PTZ IP Camera

78.800,00 ден.   Спореди

SAMSUNG Управувачка PTZ куполна IP камера Ден/Ноќ; H.264/MPEG4/MJPEG; резолуција 4CIF (704x576@25 кад/сек); 1/4\'\' Ex-View HAD CCD сензор; 12X оптички зум (16Х дигитален); 0.7 lux (color)/0.07 lux (B...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Мултиграф Компјутери http://multigraf.com.mk/   Детали 78.800,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


SAMSUNG Управувачка PTZ куполна IP камера Ден/Ноќ; H.264/MPEG4/MJPEG; резолуција 4CIF (704x576@25 кад/сек); 1/4\'\' Ex-View HAD CCD сензор; 12X оптички зум (16Х дигитален); 0.7 lux (color)/0.07 lux (B/W); двонасочно аудио; 2 алармни влезови/2 излези; Day/Night функција со механички IR филтер; широк динамички обсег 160x (WDR); адаптивен дигитален филтер на шум (Adaptive 2D+3D DNR); оптимизација на сликата во темните зони од кадарот (XDR); подобрена осетливост на светлина (Sens-up x2-x512); слот за SD картица; аналоген излез; 24Vac/PoE+/15W

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка