Samsung SNB-5001 HD Box IP Camera

22.700,00 ден.   Спореди

SAMSUNG HD Box IP камера Ден/Ноќ; H.264/MJPEG; резолуција 1.3Mpx (1280x1024@25 кад/сек); 1/3\'\' PS CMOS сензор; 0.7 lux (color)/0.011 lux (B/W); софтверска Day/Night функција, дигитален филтер на шум...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Мултиграф Компјутери http://multigraf.com.mk/   Детали 22.700,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


SAMSUNG HD Box IP камера Ден/Ноќ; H.264/MJPEG; резолуција 1.3Mpx (1280x1024@25 кад/сек); 1/3\'\' PS CMOS сензор; 0.7 lux (color)/0.011 lux (B/W); софтверска Day/Night функција, дигитален филтер на шум (SSNR), оптимизациа на сликата во темните зони од кадарот (SSDR), алармен влез, подобрена осетливост на светлина (Sens-up x2-x60), функции за видеоанализа, без објектив; 12V DC, PoE, Max 3.7W (DC 12V), Max 4.3W (PoE)

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка