SAMSUNG SN-208BB/BEBE

SAMSUNG SN-208BB/BEBE

1.490,00 ден.   Спореди

SAMSUNG SN-208BB/BEBE, Internal for Notebook DVD-RW Slim 9.5mm, Speed: 8x, Connection: S-ATA, Bare Type, Color: Black


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 1.490,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


SAMSUNG SN-208BB/BEBE, Internal for Notebook DVD-RW Slim 9.5mm, Speed: 8x, Connection: S-ATA, Bare Type, Color: Black

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка