SAMSUNG SM-P2370HD (LS23EMDKU/EN)

12.999,00 ден.   Спореди

LCD ТЕЛЕВИЗОР / МОНИТОР (57СМ)
РЕЗОЛУЦИЈА FULL HD 1920Х1080
ВРЕМЕ ЗА РЕАКЦИЈА 5MS
ОСВЕТЛЕНОСТ 300CD/M2
ДИНАМИЧЕН КОНТРАСТ 50000 : 1
АГОЛ НА ГЛЕДАЊЕ 170/160
ВИДЕО СИГНАЛ-A...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 12.999,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


LCD ТЕЛЕВИЗОР / МОНИТОР (57СМ)
РЕЗОЛУЦИЈА FULL HD 1920Х1080
ВРЕМЕ ЗА РЕАКЦИЈА 5MS
ОСВЕТЛЕНОСТ 300CD/M2
ДИНАМИЧЕН КОНТРАСТ 50000 : 1
АГОЛ НА ГЛЕДАЊЕ 170/160
ВИДЕО СИГНАЛ-ANALOG RGB, DVI, HDMI
DTV (DTV-T/C) TUNER
Стандардна гаранција 24 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи