SAMSUNG SIDE BY SIDE RSH7PNSW1/EUR

SAMSUNG SIDE BY SIDE RSH7PNSW1/EUR

64.990,00 ден.   Спореди

SAMSUNG SIDE BY SIDE RSH7PNSW1/EUR, Комбиниран фрижидер, Бела боја, NO FROST, MULTI FLOW технологија, Twin Cooling +, Silver Nano Anti-bacterial облога, Дигитален компресор, LED Дисплеј на вратата, Ал...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 64.990,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


SAMSUNG SIDE BY SIDE RSH7PNSW1/EUR, Комбиниран фрижидер, Бела боја, NO FROST, MULTI FLOW технологија, Twin Cooling +, Silver Nano Anti-bacterial облога, Дигитален компресор, LED Дисплеј на вратата, Аларм за отворена врата, Диспанзер за вода на вратата, Минибар на вратата, Бруто запремнина 540л, Фрижидерски дел 345л, замрзнувачки дел 195л, Нето запремнина 524л, Фрижидерски дел 345л, замрзнувачки дел 179л, Станица за пијалоци, Студен оддел за свеж зеленчук - Chill Compartment, 5 полици од темперирано стакло, 2 фиоки за зеленчук и овошје, 4 прегради во вратата, полица за јајца, Ледомат автоматски за правење мраз, 4 полици од темперирано стакло во замрзнувачот, 2 фиоки во замрзнувачот, 3 прегради во вратата на замрзнувачот, LED внатрешно осветлување, Долга надворешна рачка, Енергетска класа А+, Гас за разладување R-600a, Димензии 1.789 x 912 x 734 mm

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка