SAMSUNG SIDE BY SIDE RSA1ZTSL1/EUR

SAMSUNG SIDE BY SIDE RSA1ZTSL1/EUR

74.299,00 ден.   Спореди

SAMSUNG SIDE BY SIDE RSA1ZTSL1/EUR, Комбиниран фрижидер, INOX боја, NO FROST, MULTI FLOW технологија, Mono Cooling, Silver Nano Anti-bacterial облога, Дигитален компресор, LED Дисплеј на вратата, Алар...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 74.299,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


SAMSUNG SIDE BY SIDE RSA1ZTSL1/EUR, Комбиниран фрижидер, INOX боја, NO FROST, MULTI FLOW технологија, Mono Cooling, Silver Nano Anti-bacterial облога, Дигитален компресор, LED Дисплеј на вратата, Аларм за отворена врата, Диспанзер за вода на вратата, Минибар на вратата, Бруто запремнина 528л, Фрижидерски дел 353л, замрзнувачки дел 175л, Нето запремнина 484л, Фрижидерски дел 340л, замрзнувачки дел 144л, Зона на ладење - CoolSelect Zona, Студен оддел за свеж зеленчук - Chill Compartment, 4 полици од калено стакло, 3 фиоки за зеленчук и овошје, 4 прегради во вратата, полица за јајца, полица за Вино, полица за галон, Ледомат автоматски за правење мраз, 3 полици од калено стакло во замрзнувачот, 3 фиоки во замрзнувачот, 3 прегради во вратата на замрзнувачот, LED внатрешно осветлување, Долга надворешна рачка, Енергетска класа А+, Гас за разладување R-600a, Димензии 1.789 x 912 x 734 mm

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка