SAMSUNG  SIDE BY SIDE RSA1STMG1/EUR

SAMSUNG SIDE BY SIDE RSA1STMG1/EUR

59.990,00 ден.   Спореди

SAMSUNG SIDE BY SIDE RSA1STMG1/EUR, Комбиниран фрижидер, Боја Metal graphite, NO FROST, MULTI FLOW технологија (струење на ладен воздух од повеќе извори), Mono Cooling system , Дигитален инвертер ко...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 59.990,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


SAMSUNG SIDE BY SIDE RSA1STMG1/EUR, Комбиниран фрижидер, Боја Metal graphite, NO FROST, MULTI FLOW технологија (струење на ладен воздух од повеќе извори), Mono Cooling system , Дигитален инвертер компресор со 10 години гаранција, LED Дисплеј на вратата, Аларм за отворена врата, Диспанзер за вода на вратата, Минибар на вратата, Нето запремнина 540л, Фрижидерски дел 360л, замрзнувачки дел 180л, Студен оддел за свеж зеленчук - Chill Compartment, 5 полици од калено стакло, 2 фиоки за зеленчук и овошје, 4 прегради во вратата, полица за јајца, полица за Вино, Ледомат автоматски за правење мраз, 3 полици од калено стакло во замрзнувачот, 3 фиоки во замрзнувачот, 3 прегради во вратата на замрзнувачот, LED внатрешно осветлување, Долга надворешна рачка, Енергетска класа А+, Гас за разладување R-600a, Димензии 1.789 x 912 x6 92 х 742mm

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка