SAMSUNG SCX-4833FD/SEE Mono Laser Multifunctional Printer

SAMSUNG SCX-4833FD/SEE Mono Laser Multifunctional Printer

19.999,00 ден.   Спореди

SAMSUNG SCX-4833FD/SEE Mono Laser Multifunctional Printer, 4-in-1 Printer, Scaner, Copier, Fax, ADF, Duplex, Network 1GigaBit, Speed: 31 ppm, PCL5e / 6, PS3, Epson / IBM Pro, PDF, TIFF, Resolution: 12...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 19.999,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


SAMSUNG SCX-4833FD/SEE Mono Laser Multifunctional Printer, 4-in-1 Printer, Scaner, Copier, Fax, ADF, Duplex, Network 1GigaBit, Speed: 31 ppm, PCL5e / 6, PS3, Epson / IBM Pro, PDF, TIFF, Resolution: 1200x1200, RAM 256 MB, 250 sheets paper input tray, USB, Chasis: Grey/White

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка