SAMSUNG S27B350H 27 LED Wide Monitor	730	5	nemaFabriano Paper Copy3, A4 80g/m2, Хартија за копирање	П. Материјал	Fabriano	www.set.mk	188	30070	Fabriano Paper Copy3	0	18	nemaCanon MF-8030 CDN Color Laser Multifunctional network p

SAMSUNG S27B350H 27 LED Wide Monitor 730 5 nemaFabriano Paper Copy3, A4 80g/m2, Хартија за копирање П. Материјал Fabriano www.set.mk 188 30070 Fabriano Paper Copy3 0 18 nemaCanon MF-8030 CDN Color Laser Multifunctional network p

16.999,00 ден.   Спореди

SAMSUNG S27B350H 27 LED Wide Monitor, Model Code: LS27B350HS/EN, High Glossy Black, Max. Resolution: 1920x1080, 1080p (FullHD), Brightness Typical (Max.): 300cd/m2, Contrast Ratio (Max.): 1000:1 (DCR ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 16.999,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


SAMSUNG S27B350H 27 LED Wide Monitor, Model Code: LS27B350HS/EN, High Glossy Black, Max. Resolution: 1920x1080, 1080p (FullHD), Brightness Typical (Max.): 300cd/m2, Contrast Ratio (Max.): 1000:1 (DCR Mega infinite ), Viewing Angle (CR>=10): 170°(H)/160°(V), Response time: 2ms (GTG), HDMI, 15Pin D-Sub, Eco Saving, Multi Screen S / W, SAMSUNG MagicAngle, SAMSUNG MagicBright3, SAMSUNG MagicColour, Off Timer, MagicTune, Customised Key, Image Size, HDMI with HDCP, Screen Size: 27 Wide

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка