SAMSUNG S24B300HL 24 LED Wide Monitor	730	5	nemaSAMSUNG S19B150N 19 LED Wide Monitor, Model Code: LS19B150NS/EN, High Glossy Black, Max. Resolution: 1366x768, Brightness Typical (Max.): 200cd/m2, Contrast Ratio (Max.): 600:1 (DCR Mega infinite), Viewing A

SAMSUNG S24B300HL 24 LED Wide Monitor 730 5 nemaSAMSUNG S19B150N 19 LED Wide Monitor, Model Code: LS19B150NS/EN, High Glossy Black, Max. Resolution: 1366x768, Brightness Typical (Max.): 200cd/m2, Contrast Ratio (Max.): 600:1 (DCR Mega infinite), Viewing A

9.490,00 ден.   Спореди

SAMSUNG S24B300HL 24 LED Wide Monitor, Model Code: LS24B300HL/EN, High Glossy Black, Max. Resolution: 1920x1080, 1080p (FullHD), Brightness Typical (Max.): 250cd/m2, Contrast Ratio (Max.): 1000:1 (DCR...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 9.490,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


SAMSUNG S24B300HL 24 LED Wide Monitor, Model Code: LS24B300HL/EN, High Glossy Black, Max. Resolution: 1920x1080, 1080p (FullHD), Brightness Typical (Max.): 250cd/m2, Contrast Ratio (Max.): 1000:1 (DCR Mega infinite ), Viewing Angle (CR>=10): 170°(H)/160°(V), Response time: 5ms (GTG), HDMI, 15Pin D-Sub, Eco Saving, Multi Screen S / W, SAMSUNG MagicAngle, SAMSUNG MagicBright3, SAMSUNG MagicColour, Off Timer, MagicTune, Customised Key, Image Size, HDMI with HDCP, Screen Size: 23,6 Wide

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка