SAMSUNG S24B300BL

9.999,00 ден.   Спореди

Samsung 24" LED Wide Monitor, Model Name: S24B300BL, Model Code: LS24B300BL/EN, High Glossy Black, Max. Resolution: 1920x1080, 1080p (FullHD), Brightness Typical (Max.): 230cd/m2, Contrast Ratio (Max....

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Мултиграф Компјутери http://multigraf.com.mk/   Детали 9.999,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Samsung 24" LED Wide Monitor, Model Name: S24B300BL, Model Code: LS24B300BL/EN, High Glossy Black, Max. Resolution: 1920x1080, 1080p (FullHD), Brightness Typical (Max.): 230cd/m2, Contrast Ratio (Max.): 1000:1 (DCR Mega infinite ), Viewing Angle (CR>=10): 170°(H)/160°(V), Response time: 5ms (GTG), 24-Pin DVI, 15Pin D-Sub, Eco Saving, Multi Screen S / W, Samsung MagicAngle, Samsung MagicBright3, Samsung MagicColour, Off Timer, MagicTune, Customised Key, Image Size, DVI with HDCP, Screen Size: 23.6" Wide

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи