SAMSUNG S22B300H 22 LED Wide Monitor	730	5	nemaSAMSUNG S22B350H 22 LED Wide Monitor, Model Code: LS22B350HS/EN, High Glossy Black, Max. Resolution: 1920x1080, 1080p (FullHD), Brightness Typical (Max.): 250cd/m2, Contrast Ratio (Max.): 1000:1 (DCR Mega inf

SAMSUNG S22B300H 22 LED Wide Monitor 730 5 nemaSAMSUNG S22B350H 22 LED Wide Monitor, Model Code: LS22B350HS/EN, High Glossy Black, Max. Resolution: 1920x1080, 1080p (FullHD), Brightness Typical (Max.): 250cd/m2, Contrast Ratio (Max.): 1000:1 (DCR Mega inf

8.533,00 ден.   Спореди

SAMSUNG S22B300H 22 LED Wide Monitor, Model Code: LS22B300HS/EN , High Glossy Black, Max. Resolution: 1920x1080, 1080p (FullHD), Brightness Typical (Max.): 250cd/m2, Contrast Ratio (Max.): 1000:1 (DCR...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 8.533,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


SAMSUNG S22B300H 22 LED Wide Monitor, Model Code: LS22B300HS/EN , High Glossy Black, Max. Resolution: 1920x1080, 1080p (FullHD), Brightness Typical (Max.): 250cd/m2, Contrast Ratio (Max.): 1000:1 (DCR Mega infinite ), Viewing Angle (CR>=10): 170°(H)/160°(V), Response time: 5ms (GTG), HDMI, 15Pin D-Sub, Eco Saving, Multi Screen S / W, SAMSUNG MagicAngle, SAMSUNG MagicBright3, SAMSUNG MagicColor, Off Timer, MagicTune, Customized Key, Image Size, HDMI with HDCP, Screen Size: 21,5 Wide

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка