SAMSUNG S22B150N 22 LED Wide Monitor	730	5	nemaSAMSUNG S19B300N 19 LED Wide Monitor, Model Code: LS19B300NS/EN, High Glossy Black, Max. Resolution: 1366x768, Brightness Typical (Max.): 250cd/m2, Contrast Ratio (Max.): 1000:1 (DCR Mega infinite ), Viewing

SAMSUNG S22B150N 22 LED Wide Monitor 730 5 nemaSAMSUNG S19B300N 19 LED Wide Monitor, Model Code: LS19B300NS/EN, High Glossy Black, Max. Resolution: 1366x768, Brightness Typical (Max.): 250cd/m2, Contrast Ratio (Max.): 1000:1 (DCR Mega infinite ), Viewing

5.999,00 ден.   Спореди

SAMSUNG S22B150N 22 LED Wide Monitor, Model Code: LS22B150NS/EN, High Glossy Black, Max. Resolution: 1920x1080, 1080p (FullHD), Brightness Typical (Max.): 200cd/m2, Contrast Ratio (Max.): 600:1 (DCR M...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 5.999,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


SAMSUNG S22B150N 22 LED Wide Monitor, Model Code: LS22B150NS/EN, High Glossy Black, Max. Resolution: 1920x1080, 1080p (FullHD), Brightness Typical (Max.): 200cd/m2, Contrast Ratio (Max.): 600:1 (DCR Mega infinite), Viewing Angle (CR>=10): 170°(H)/160°(V), Response time: 5ms (GTG), 15Pin D-Sub, Magic Tune (Magic Bright, SAMSUNG Magic Color, Magic Wizard), Screen Size: 21,5 Wide

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка