SAMSUNG RL58GPGIH1/XEF

SAMSUNG RL58GPGIH1/XEF

44.990,00 ден.   Спореди

SAMSUNG RL58GPGIH1/XEF, Комбиниран фрижидер со долна комора, INOX боја, NO FROST, MULTI FLOW технологија, Twincoolingplus, Silver Nano Anti-bacterial облога, Дигитален компресор, LED Дисплеј на вратат...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 44.990,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


SAMSUNG RL58GPGIH1/XEF, Комбиниран фрижидер со долна комора, INOX боја, NO FROST, MULTI FLOW технологија, Twincoolingplus, Silver Nano Anti-bacterial облога, Дигитален компресор, LED Дисплеј на вратата, Аларм за отворена врата, Диспанзер за вода на вратата, Бруто запремнина 419л, Фрижидерски дел 269л, замрзнувачки дел 150л, Нето запремнина 370л, Фрижидерски дел 258л, замрзнувачки дел 112л, Студен оддел за свеж зеленчук - Chill Compartment, 4 полици од темперирано стакло, фиока за зеленчук и овошје, 4 прегради во вратата, 2 полици за јајца, Полица за Вино, сад за мраз, 4 фиоки во замрзнувачот, странично LED внатрешно осветлување, Надворешна рачка, Енергетска класа А++, Гас за разладување R-600a, Димензии 1.920 x 597 x 702 mm

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка