SAMSUNG RL56GEGIH1/XEF

SAMSUNG RL56GEGIH1/XEF

33.990,00 ден.   Спореди

SAMSUNG RL56GEGIH1/XEF, Комбиниран фрижидер со долна комора, INOX боја, NO FROST, MULTI FLOW технологија, Silver Nano Anti-bacterial облога, LED Дисплеј на вратата, Аларм за отворена врата, Бруто запр...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 33.990,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


SAMSUNG RL56GEGIH1/XEF, Комбиниран фрижидер со долна комора, INOX боја, NO FROST, MULTI FLOW технологија, Silver Nano Anti-bacterial облога, LED Дисплеј на вратата, Аларм за отворена врата, Бруто запремнина 403л, Фрижидерски дел 260л, замрзнувачки дел 143л, Нето запремнина 357л, Фрижидерски дел 253л, замрзнувачки дел 104л, 5 полици од темперирано стакло, фиока за зеленчук и овошје, 6 прегради во вратата, 2 полици за јајца, Полица за Вино, сад за мраз, 4 фиоки во замрзнувачот, LED внатрешно осветлување, Надворешна рачка, Енергетска класа А+, Гас за разладување R-600a, Димензии 1.850 x 597 x 702 mm

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка