SAMSUNG RB 31FERN DWW/EF

SAMSUNG RB 31FERN DWW/EF

28.500,00 ден.   Спореди

Комбиниран фрижидер со долна комора Снежно бела боја NO FROST-без мраз во замрзнувачот/без влага во разладувачкиот дел MULTI FLOW технологија-струење на воздухот POWER FREEZE-брзо замрзнување Полица н...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Римеко http://www.rimeko.com.mk   Детали 28.500,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Комбиниран фрижидер со долна комора Снежно бела боја NO FROST-без мраз во замрзнувачот/без влага во разладувачкиот дел MULTI FLOW технологија-струење на воздухот POWER FREEZE-брзо замрзнување Полица на извлекување Држач за шишиња Дисплеј од надворешна страна ЛЕД осветлување Дигитален инвертер мотор со 10 години гаранција Разладувачки дел 212 литри Замрзнувачки дел 98 литри Енергетска класа А+ Дневна потрошувачка на енергија:0,82 kWh Годишна потрошувачка на енергија:280 kWh Ниво на бучава: 38dBA Димензии : 185x60x68 cm

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи