SAMSUNG PSP-750
SAMSUNG PSP-750
SAMSUNG PSP-750

SAMSUNG PSP-750

599,00 ден.   Спореди

МУЛТИМЕДИЈАЛНИ USB ЗВУЧНИЦИ
ВГРАДЕН ДВОКАНАЛЕН ЗАСИЛУВАЧ
: 20HZ-20KHZ
ИМПЕДАНСА: 4 ОМА
РАБОТА БЕЗ ПОТРЕБА ОД АДАПТЕР
ЛЕСНА ИНСТАЛАЦИЈА -PLUG&PLAY


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 599,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


МУЛТИМЕДИЈАЛНИ USB ЗВУЧНИЦИ
ВГРАДЕН ДВОКАНАЛЕН ЗАСИЛУВАЧ
: 20HZ-20KHZ
ИМПЕДАНСА: 4 ОМА
РАБОТА БЕЗ ПОТРЕБА ОД АДАПТЕР
ЛЕСНА ИНСТАЛАЦИЈА -PLUG&PLAY

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка