SAMSUNG NP530U3C-A04EE NOTEBOOK

38.999,00 ден.   Спореди

ПРОЦЕСОР: INTEL ® CORE™ I3-3217U, 1.80 GHZ МЕМОРИЈА: 4 GB DDR3 1600MHZ ХДД: 500 GB SATA + 24 GB SSD ЕКРАН: 13.3" HD LED SUPERBRIGHT 300NIT (1366 X 768) МРЕЖА: WLAN 802.11 BGN / LAN 10/100/1000 + BT V4...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 38.999,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ПРОЦЕСОР: INTEL ® CORE™ I3-3217U, 1.80 GHZ МЕМОРИЈА: 4 GB DDR3 1600MHZ ХДД: 500 GB SATA + 24 GB SSD ЕКРАН: 13.3" HD LED SUPERBRIGHT 300NIT (1366 X 768) МРЕЖА: WLAN 802.11 BGN / LAN 10/100/1000 + BT V4.0 ГРАФИКА: INTEL HD GRAPHICS 4000 + HDMI МУЛТИМЕДИА: 720P HD WEBCAM, CARDREADER, USB 3.0 БАТЕРИЈА: 4 CELL LI-ION (45WH) ТЕЖИНА: 1.52 KG ОПЕРАТИВЕН СИСТЕМ: WINDOWS 8 (64-BIT) Стандардна гаранција 24 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка