SAMSUNG NP300E5X-A01BG NOTEBOOK

17.999,00 ден.   Спореди

ПРОЦЕСОР: INTEL PENTIUM B960 2.2GHZ МЕМОРИЈА: 4 GB DDR3 ХДД: 500 GB SATA ЕКРАН: 15.6" LED HD (1366 X 768) МРЕЖА: WLAN 802.11 BGN / LAN 10/100/1000 + BT V4.0 ГРАФИКА: INTEL HD GRAPHICS 4000 + HDMI ОПТИ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 17.999,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ПРОЦЕСОР: INTEL PENTIUM B960 2.2GHZ МЕМОРИЈА: 4 GB DDR3 ХДД: 500 GB SATA ЕКРАН: 15.6" LED HD (1366 X 768) МРЕЖА: WLAN 802.11 BGN / LAN 10/100/1000 + BT V4.0 ГРАФИКА: INTEL HD GRAPHICS 4000 + HDMI ОПТИЧКИ УРЕД: DVD-RW SUPER MULTI DUAL LAYER МУЛТИМЕДИА: WEBCAM, CARDREADER БАТЕРИЈА: 6 CELL LI-ION ОПЕРАТИВЕН СИСТЕМ: FREE DOS Стандардна гаранција 24 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка