SAMSUNG MS23F301TAW/O

SAMSUNG MS23F301TAW/O

6.499,00 ден.   Спореди

Микробранова печка Бела боја ,сива рачка Капацитет 23 литри Самостоечка LED дисплеј Електронска контрола на допир со програматор Отварање на вратата со рачка Керамичка внатрешност Стаклена ротирачка ч...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Римеко http://www.rimeko.com.mk   Детали 6.499,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Микробранова печка Бела боја ,сива рачка Капацитет 23 литри Самостоечка LED дисплеј Електронска контрола на допир со програматор Отварање на вратата со рачка Керамичка внатрешност Стаклена ротирачка чинија 255 mm 6 степени на јачина Автоматско готвење Сензор за тежина Звучен сигнал за крај Забрана за деца Подесување на часовник 12/24 часа Освежувач Максимално време на готвење 99 минути Надворешна моќност 800 w Потрошувачка на енергија 1.150 W Димензии : 335x211x324 mm (ШxВxД)

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка