SAMSUNG MS23F301TAS/OL

SAMSUNG MS23F301TAS/OL

6.920,00 ден.   Спореди

Микробранова печка со грил Сребрена боја,сива рачка Капацитет 23 литри Самостоечка LED дисплеј Електронска контрола Отварање на вратата со рачка Керамичка внатрешност Стаклена ротирачка чинија 255 mm ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Римеко http://www.rimeko.com.mk   Детали 6.920,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Микробранова печка со грил Сребрена боја,сива рачка Капацитет 23 литри Самостоечка LED дисплеј Електронска контрола Отварање на вратата со рачка Керамичка внатрешност Стаклена ротирачка чинија 255 mm 6 степени на јачина Автоматско готвење Различни начини на готвење Сензор за тежина Освежувач Звучен сигнал за крај Максимално време на готвење 99 минути Надворешна моќност 800 w Потрошувачка на енергија 1.150 W Димензии : 335x211x324 mm (ШxВxД)

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка