Samsung Mono Laser Multifunctional Printer

Samsung Mono Laser Multifunctional Printer

5.190,00 ден.   Спореди

Samsung Mono Laser Multifunctional Printer, Model: SCX-4623F/SEE, 4-in-1 Printer, Scaner, Copier, Fax, ADF, Speed: 22 ppm, SPL, Resolution: 1200x1200, RAM 64 MB, 250 sheets paper input tray, USB, Chas...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 5.190,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Samsung Mono Laser Multifunctional Printer, Model: SCX-4623F/SEE, 4-in-1 Printer, Scaner, Copier, Fax, ADF, Speed: 22 ppm, SPL, Resolution: 1200x1200, RAM 64 MB, 250 sheets paper input tray, USB, Chasis: Black/Black

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка