SAMSUNG ML-2160
SAMSUNG ML-2160
SAMSUNG ML-2160
SAMSUNG ML-2160
SAMSUNG ML-2160

SAMSUNG ML-2160

17.990,00 ден.   Спореди


Монохроматски ласер принтер
Брзина:20 стр/мин in A4
Прв принт за 8.5 секунди
Резолуција: 1200x1200 dpi
150 листови фиока
Почетен тонер 700стр
Месечен циклус ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Боки компјутери http://www.bokicomputers.com.mk   Детали 17.990,00 ден.

пред 3 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.Монохроматски ласер принтер
Брзина:20 стр/мин in A4
Прв принт за 8.5 секунди
Резолуција: 1200x1200 dpi
150 листови фиока
Почетен тонер 700стр
Месечен циклус 10.000стр

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка