SAMSUNG ML-1865W/SEE Mono Laser Printer

SAMSUNG ML-1865W/SEE Mono Laser Printer

4.490,00 ден.   Спореди

SAMSUNG ML-1865W/SEE Mono Laser Printer, Speed: 18 ppm, SPL, Wireless, Resolution: 1200x1200 dpi, RAM 8 MB, 150 sheets paper input tray, USB, Chasis: Black/Black


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 4.490,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


SAMSUNG ML-1865W/SEE Mono Laser Printer, Speed: 18 ppm, SPL, Wireless, Resolution: 1200x1200 dpi, RAM 8 MB, 150 sheets paper input tray, USB, Chasis: Black/Black

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка